Proje Detayı

Gümüşevler 4

Gümüşevler 4 Projesi Didim’in Hisar Mahallesinde 16188 m² alan üzerinde yükselmekte olan ve 100 daire içeren 8 blokluk bir projedir. Projemize Haziran 2014 tarihinde başlanmıştır ve 2015 yılının Temmuz ayında bitirilmesi planlanmaktadır.

Gümüşevler 4, tamamen site içerisinde güvenlikli ve kapalı bir yapıdadır ve site sınırları dahilinde toplam 11.331 m² yeşil alan bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun bir şekilde hizmet sunabilmek için içerisinde çocuk oyun alanı, restaurant ve market gibi yapılar barındırmaktadır.

Toplamda 450m2 yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu bulunan sitemiz ayrıca denize 800 metre mesafededir. Yüzme harici spor aktiviteleriniz için 150m² ‘lik Fitness salonu da mevcuttur. Geniş yeşil alanları ile ferah ve doğa ile iç içe bir yapıda olan Gümüşevler-4’de doğal ambiyansı kuvvetlendirmek amacı ile şelale, mağara yapıları ve fıskiye havuzu da bulunmaktadır.

Cennetten bir parça Didim’de Doğa ile iç içe mükemmel bir yaşam alanı mı arıyorsunuz?

Gümüşevler 4 tam aradığınız seçim!

Neden Didim, Neden Gümüşevler?

Ege’nin gelişmekte olan tatil merkezlerinden Didim son on sene içerisinde sosyal ve gayrimenkul açısından büyük bir sıçrama yapmıştır. Hem yerli hem yabancı yatırımcının gözünde kıymeti her geçen gün artan Didim, son derece cazip bir yatırım merkezi olarak görülmektedir.

Türkiye sınırları içerisindeki en göz alıcı plajlara, koylara ve doğal güzelliklere sahip Didim ayrıca diğer tatil merkezlerine olan yakınlığı ile de bir cazibe merkezi haline gelmektedir.

Günümüz şartları içerisinde tatil beldeleri arasında yatırıma en müsait merkezler arasında gösterilen Didim’de bir çok başarılı projeye imza atarak müşterilerinin güvenini kazanmış bir şirket olarak biz yılların verdiği deneyim ve bilgi ile size karlı bir yatırım imkanı sunmak için çalışıyoruz. Kumuşoğlu İnşaat olarak size isterseniz yatırım imkanı, isterseniz yaşam alanı olarak ulaşabileceğiniz en üst seviye gayrimenkulleri teslim etmek için tüm hızımızla çalışmaya devam ediyoruz.